Çiçek desenli 2018 takvimi

Beklediğim çiçek desenli 2018 takvimi Cottage Market da yerini aldı. Bu yıl başka başka desenlerde bir çok takvim, planlayıcı vesaire hazırlanmış, ama ben çiçek desenli takvimlerinin müptelasıyım ve 2018 masa takvimimi yine bu güzel desenlerden seçtim.. Bir de üzerinde karavan olan tüm ayların tek sayfada olduğu takvim de hoşuma gitti. Sanırım onun da çıktısını alıp hobi odamın bir yerlerine asacağım.

Gerçi bu yıl takvime ve ajandaya doydum… Öğretmenler gününden beri hediye ajanda, planlayıcı ve takvimlerim eksik olmadı. Hiç bir zaman “aman kullanmayayım da saklayayım”lardan olmadım.. ama birini kullanmaya kıyamıyorum.:) Öte yandan 2019 la birlikte işlevini kaybedeceği için de bir işe yarasın, hatta pek iyi bir işe yarasın istiyorum… Kıyamadığım ajandamı belki günü gününe beni mutlu eden, sahip olduğum güzel şeyleri yazdığım bir şükür defteri haline getirebilir ya da yine tevafuk olarak kabul edebileceğim günlük mutlu edici hayati yol kesişmelerimi not düşebilirim. Malum zamanla bazı şeylerin unutulması kaçınılmaz. Ve söz uçup yazı kalıyor !

İşte çok sevdiğim çiçek desenli 2019 takvimimin minik sayfaları… Orijinal halleriyle download etmek isterseniz ilgili link bu postun en altında….

Takvim sayfalarının büyük boyutlu printedilebilir halleri burada.

Daha başka desenlerde 2018 takvimleri isterseniz onlar da burada.

Reklamlar
Bu yazı paylaş ki çoğalsın içinde yayınlandı ve , , , , , , , olarak etiketlendi. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

One Response to Çiçek desenli 2018 takvimi

  1. Cenapbey dedi ki:

    Güle güle kullanınız:)

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s